Váš prohlížeč není podporovaný - stránky se nemusí zobrazit správně. Použijte podporovaný prohlížeč.
 

1plus1 

Naše nová Heligonka - Roland FR-18D-BK, první v ČR, koupena 17.02.2011, Zlín - FOTO, VIDEO

29 fotek 3 videa únor až červenec 2011 - zobrazení
Pro nás zásadní UDÁLOST ROKU 2011 - 17.02.2011 jsme se osobně i jako kapelka stali bezkonkurenčně PRVNÍMI MAJITELI v ČR - prvního diatonického DIGITÁLNÍHO akordeonu na světě - heligonky Roland FR-18D-BK. Teď je doma u nás :-) !
Nebo jak je psáno na webu Hudební laboratoře Roland v Praze: dnes jsem se stal prvním muzikantem v ČR, který "zmáčknul" digitální heligonku! :-) Nebylo to sice v Praze, ale díky spolupráci u nás na Moravě.

04.02.2011 se poprve v ČR objevila v nabídce na netu. Psali jsme do Prahy před několika dny a ve čtvrtek 17.02.2011 vyhověli našemu přání a nástroj nám zaslali do Zlína na vyzkoušení (viz foto, video). Vše se odehrálo díky Hudebnímu Kutlochu ve Zlíně a vstřícnosti majitele Petra Vítka (také muzikant). A rovnou jsme si jej s nadšením dovezli domů. Díky.

Ještě ten český návod, který je v běhu, aby bylo možno využít všechny možnosti nástroje. (V kapele používáme i klávesy Roland EXR 5.)

Splnil se dávný sen 30 leté amatérské kariéry a díky návrhářům, konstruktérům, programátorům a všem, kteří se na tomto nástroji podíleli :-)

Zveřejněno i na www.1plus1.iprostor.cz

ROLAND FR-18: AKORDEON
První diatonický digitální akordeon na světě! Na stejné úrovni zvukové kvality a přirozené dynamické odezvy, jako jeho oceňovaní předchůdci řady FR, je nový diatonický FR–18 určen pro ty hráče, kteří hledají prvotřídní nástroj, vybavený zcela novou zvukovou sadou, ve které lze okamžitě volit ze dvanácti virtuálních diatonických akordeonů, různých orchestrálních nástrojů, virtuálních Tone Wheel varhan, perkusí a mnoha dalších. V PC/Mac SW aplikaci (zdarma ke stažení) si vytvoříte i vlastní tablatury. (Psáno pro časopis Muzikus 3/2011)
reklama

Komentáře

přidat komentář

Jste na konci alba

Sdílet album

Další alba autora
Podobná alba

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.

Partneři

Visa Mastercard Maestro American Express Visa Electron